Актуально:

Алкоголь загрожує національній безпеці України


Українці посідають п'яте місце у світі за вживанням алкоголю на душу населення - повідомляє Радіо Свобода. Проте щодо сили впливу алкоголю на свідомість та рівень смертності від спиртного Росія і Україна не мають рівних у світі. Pгідно з даними дослідження Всесвітньої організації охорони здоров'я, у рейтингу споживання алкоголю неповнолітніми посідає перше місце у світі.

Фактично випивати спиртні напої у нас починають у віці 10-13 років. Тому не дивно, що, за статистикою Міністерства охорони здоров'я, 60% дитячих отруєнь спричинені саме алкоголем. За такого стану справ українці в найближчому майбутньому ризикують стати ледь не найп'янішою нацією на планеті.

Вино, пиво та інші алкогольні напої асоціюються у свідомості багатьох людей з пам'ятними подіями, радісними датами, святами й важливими діловими переговорами. Алкоголь став не тільки соціально допустимим, а й "обов'язковим" за певних обставин. На жаль, існує також інший бік алкоголю, який продавці принципово не хочуть показувати своїм клієнтам.

Важливо знати кожному, що хімічний склад алкоголю сприймається людським організмом не як їжа, а як токсична речовина. Алкоголь всмоктується в шлунку і протягом кількох хвилин переноситься з кров'ю до мозку, легень, нирок і серця. Особливо страждає печінка, яка витрачає кілька годин на переробку цієї речовини. При постійній або тривалій дії алкоголю на організм внутрішні органи руйнуються, і людина страждає від багатьох захворювань.

На жаль, негативний ефект алкоголю впливає не тільки на людину, яка випиває. Суспільству також доводиться платити за нього високу ціну. Більше половини всіх ДТП і пригод на виробництві пов'язані з вживанням алкоголю. У сім'ях алкоголіків жінка (чоловік) та діти стають жертвами усних або фізичних образ.

Алкоголь, як і будь-яка психотропна речовина, позначається на здатності людини приймати рішення. Під його впливом люди роблять найжорстокіші безглузді злочини.

Особи, які потрапили в алкогольну залежність, повинні усвідомити свою проблему та потребу в сторонній допомозі. Це включає насамперед Божу силу, підтримку сім'ї або дбайливої церковної спільноти, а також лікування, призначене кваліфікованим лікарем.

Примітно, що в цілому світі алкогольна індустрія за обсягами прибутків поступається тільки торгівлі зброєю та наркотиками. Тому й зрозумілий інтерес представників цього бізнесу, щоб пересічні українці були залежними. Чи не прийшов час народним обранцям звернути увагу на цю проблему, щоб на законодавчому рівні зупинити деградацію нашої нації?По материалам: biblepravda.com

Теги:
   АлкогольВиноВоозГорілкаРосіяУкраїнаШампанське


Читайте также: 

Алкоголь загрожує національній безпеці України


Десять Заповедей Божьих - неизменный вечный стандарт истины


Сетевой маркетинг: иллюзия и идолопоклонство


Прокуроры требуют убрать с территории российских школ сауны и алкоголь


Основы религиозного нейтралитета
comments powered by Disqus


 


Религия


Богословие


История